11.09.08

ALGKLASSIDE SPORDIPÄEV - sporditund

Algklasside spordipäev toimub neljapäeval, 18. septembril järgmise graafiku alusel:

2. tund - V klassid
3. tund - II klassid
4. tund - IV klassid
5. tund - III klassid

Ilusat ilma ja rõõmsat meelt sportimiseks.

Klassi RENDŽU meistrivõistlused


Meistrivõistluste algul ja võistluste keskel on mõned meie laste meistriteosed.
11.septembril toimusid meie klassi rendžu meistrivõistlused.
Rendžu on iidne Jaapani ja Hiina mõttemäng, mille lihtsamat varianti gomokut ehk 5 nuppu ritta, võib kergesti ära õppida. Rendžu ja gomoku sobivad väga hästi loogilise mõtlemise arendamiseks.
Rendžut võib õppida Kullo huvikeskuses teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti ja reedeti kella 15.00 -16.30 Kuutasu 220 krooni.

10.09.08

KLASSIVÄLISE LUGEMISE VASTAMINE

15.septembril toimub klassivälise lugemise vastamine.

Loeng "Koduloomade pidamine"

Neljapäeval, 11. septembril, kell 13.00 toimub ruumis 203 3b klassi õpilastele loeng, kus saate teada huvitavat ja harivat lemmikloomade pidamisest. Loengu eesmärk on õpetada lapsi märkama lemmiklooma vajadusi ning tagada oma lemmikule liigile omased elutingimused ja vajalik hool. Samas ka selgitatakse meile, mis juhtub lemmikloomaga, kes jääb hooletusse või hüljatakse.
Ole kohal ja mõtle, missuguseid küsimusi tahad lektorile esitada!

Tunni viib läbi Eesti Loomakaitse Seltsi liige Loone Ots (42), kes on analoogseid loenguid andnud alates 2003. aastast, käinud paljudes koolides Tallinnas, Tartus ja maakondades. Pidevalt koolitanud ka Lasnamäe Avatud Noortekeskuses (2006-07). Loone Ots on lõpetanud Austrias koolituse Tierschutz im Unterricht (Loomakaitse õppetöös) ja saanud vastava diplomi. Loengusarja üldkorrajaks on Tallinna Keskkonnaamet.

08.09.08

Meie klassi õpilaste mõtteid 1.septembril.

Kuigi suvi on minu lemmikaastaaeg, ootan ma ka koolialgust. Mulle meeldib esimene koolipäev, siis pannakse selga pidulikud riided. Tore on näha jälle oma klassikaaslasi ja õpetajaid. Mulle meeldib enne koolialgust poes kooliks vajalikke asju valida.

Kertu-Liis

Enne esimest septembrit tahtsin ma väga näha oma klassikaaslasi.

Egle.

Ma mõtlesin enne 1.septembrit, et võiks kool juba käes olla. Siis ma saan oma sõpradega kokku. Siis saan õpetajat näha ja talle lilli kinkida. Ma mõtlesin veel, et õpikud võiks juba käes olla, siis saan neile puhtad paberid ümber panna. Kool meeldib mulle väga. Ma tahan, et õppeaasta tuleks ilus.

Reinhard

Tahtsin väga kooli minna.

Cecilia

Augusti keskpaiku lugesin raamatu "Kääbik ehk sinna ja tagasi" läbi. Tegin isegi väikese ümberjutustuse. Huvitav oleks teada, mida teised on lugenud?. Kas keegi on veel samasugust raamatut lugenud? Mida uut sellel õppeaastal õpime? Kas on uusi õppeaineid? Kas on uusi õpilasi? Kes saab minu pinginaabriks sel õppeaastal?

Maarten

Enne kooli algust oli mul kahju, et suvi läbi saab, aga mulle meeldib ka kool.

Ingvar

Ma tahtsin õpetajat ja klassikaaslasi näha. Mõtlesin veel, et mida jälle õppida antakse? Mulle meeldib õppida.

Liis-Greete

Käes on augustikuu ja varsti tuleb jälle kooli minna. Tahaks juba kohata vanu klassikaaslasi. Tahaks hakata sellel aastal veel paremini õppida. Koolis on isegi väga huvitav saada teadmisi. Loodan, et see aasta möödub hästi.

Katrin